Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rinesa Peci
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70

Rinesa Peci është këngëtare. Ajo jeton ne Mitrovice dhe vijon mesimet ne Shkollen GJ.K.Skenderbeu. Muzika eshte tani per tani arsya pse ka ardhur deri ne kete pike.

Më datë 17 Dhjetor 2015, Rinesa Peci publikon videoklipin "Matan Ure Nje Fole". Videoklipi u prodhua nga MProduction.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet