Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


Tema: Poezi Për Mësuesit

Mësuese E Dashur

Mësuesja jon e dashur
ty te falenderojmë,
për gjërat që na mësove,
kurr nuk dot harrojmë.

Në këtë festë të vogël
që tani festojmë,
Mësueses son të dashur,
sot po ja kushtojm.

Ti na mësove
na dhe dituri,
Mësuese e dashur,
faliminderit nga ti.

- Poezia u dërgua nga Rinesa Uka -Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  111
Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017