A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Rinna - Tjeter Dit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/12/2015

2015-12-09T11:27:16

T'dyt e pam
Cka esht kjo
S'muna me t'besu jo
Duhesh me menu per
Tjeter dit, tjeter dit, tjeter dit, Ej.

[Refreni 2x]
T'dyt e pam
Cka esht kjo
S'muna me t'besu jo
Duhesh me menu per
Tjeter dit, tjeter dit, tjeter dit, Ej.

Po ki qef qe na dy me kon bashk prap
Po ti baby e ki hup cdo rast
Un jom e njejt sa po eci me kryt lart
Krejt cka ki me m'pa
Esht me tjeter kon ngat
E tash e di pse na dy s'jena mo
E kan kalu shum koh, nuk kena ca me bo
Celi syt, meno mir, fol me zo
I meti n'mu, I meti n'mu

[Refreni 2x]
T'dyt e pam
Cka esht kjo
S'muna me t'besu jo
Duhesh me menu per
Tjeter dit, tjeter dit, tjeter dit, Ej.

Nina nana
nana-na-nina
Nana nana
Na-na-nana nina
Nina nana
na-na-nana nana
Ni
na-nana-na

Nina nana
Na-na-nana nina
A-na nana
Na-nana nina
Nina nana
na-nana nina
Ni
na-nana-ni-na

A-nana-na
A-nana-nana-na-na
A-nana-nana-na-na
Na-nana-na

Nuk ka mundsi me ndodh prap
Nuk t'lo mu afru ngat
...
Jom e njejta vet
Po jo e njejt sikur krejt
Tash cdo sen po e boj vet

[Refreni 2x]
T'dyt e pam
Cka esht kjo
S'muna me t'besu jo
Duhesh me menu per
Tjeter dit, tjeter dit, tjeter dit, Ej.

A-nana-na
A-nana-nana-na-na
A-nana-nana-na-na
Na-nana-na

[Refreni]
T'dyt e pam
Cka esht kjo
S'muna me t'besu jo
Duhesh me menu per
Tjeter dit, tjeter dit, tjeter dit, Ej.


Lyrics submited by  TonnidasKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019