A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Mësuesit

7 Marsi

Mesuesen time oh sa forte
E dua se me mesoi mua
Mi mesoi shkronjat
E pastaj numrat.

Sot eshte nje dite e veqant
Per mesuesen time
Nje buqet me lule do ja dergoi
Urime 7 Marsi do i uroi.

- poezi nga Rinora Krasniqi


- Poezia u dërgua nga Rinora Krasniqi -

Nuk ka akoma asnjë votë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019