A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për 8 Marsin

8 Marsi

Nenen time
Oh sa forte e dua
Se me rriti
E me edukoi mua.

Sot eshte 8 Marsi
Dita e Nenes
Qeme lindi
E qe me rriti.

Nje buqet me lule
Do ja dergoi
Bashkem me nje leter
Urime 8 Marsi do i uroi.

- poezi nga Rinora Krasniqi


- Poezia u dërgua nga Rinora Krasniqi -

Nuk ka akoma asnjë votë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019