Rita Ora

Rita Ora Tregon Këmbët E Saj “Vrasëse”, Cherly Fernandez Shkëlqen Në Fustan Ari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-11-2015]
Moda e gjyqtarëve të X Factor-it është bërë element kryesor në këtë talent show.

Cheryl Fernandez- Versini dhe Rita Ora nuk dështuan që të sjellin magji as të dielën mbrëma, transmeton Indeksonline.

32 vjeçarja Cheryl dukej sensacionale me një fustan të mrekullueshëm nga ari i dizajnuar nga Stephane Rolland.

Ndërkaq, Rita ka mbajtur stilin e saj të zakonshëm me një stil i cili është cilësuar si më i guximshmi deri më sot.

Ajo kishte veshur vetëm një gjaket sportive ku tregonte këmbët e saj të cilat shkëlqenin.
 (Indeksonline)

Rita Ora Tregon Këmbët E Saj “Vrasëse”, Cherly Fernandez Shkëlqen Në Fustan Ari


Komente 0