Rita Ora

Rita Ora Nuk Mund T'i Hap Sytë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-11-2015]
Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka publikuar së fundmi në rrjetin e saj social në Snap Chat një video për ndjekësit e saj.

Në video Rita shfaqet me një grim tepër interesant. Ajo në sy kidhte të vendosur gur vezullues dhe këndonte jewels on my eyes.

Ndërsa më vonë për fansat thoshte: "Sytë nuk mund ti hap, të dua ty".
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Rita Ora Nuk Mund T'i Hap Sytë


Komente 0