Rita Ora

Rita Ora Feston 25 Vjetorin E Lindjes

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-11-2015]
Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora ka festuar mbrëmjen e djeshme 25 vjetorin e saj.

Miq të shumtë ishin të ftuar në këtë përvjetor të saj, mes tyre edhe piloti i Formula 1, Lewis Hemilton.

E veshur e gjitha me të zeza, Rita Ora dukej e mrekullueshme.

Këngëtarja është fotografuar teksa mbante në duar një buqetë të madhe më lule dhe tullumbace ku shkruhej “Gëzuar ditëlindjen!”.
 (Indeksonline)

Rita Ora Feston 25 Vjetorin E Lindjes


Komente 1