Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ritmi I Nates - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pa ty bota humb kuptimin
Pa ty dielli ska shkelqim
Pa ty dita me erresohet
pa ty nata nuk kalohet
Do te puth embel qe gjate te me kujtosh
Nese ndonje dite largohesh perseri te me kujtosh
Dashurine e pare asnjeher nuk e harroj
Do te behem shkrumb e hi nga nje dashuri
Ritmi I Nates
Featuring: Eulino
Publikimi: 06/11/2016


Ritmi I Nates - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Ritmi I Nates.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ritmi I Nates:


Komente 0