A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Robert Aliaj - Valsi I Panjohur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1992

1992-12-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Festivali i 31-të në RTSH


Ç'vals i panjohur magjik me terheq
e pa kuptuar prane teje me sjell
pas meje nje epoke magjike rrodhi
ç 'vals i panjour magjik me terheq
Ky vals si vere dehese
ne gjoksin tend bie
Ky vals qe therret, emrin tend
dhe na hedh ne t'tjera epoka
le ta kercejme une e ti
pooo, pooo

Ref.
Ç 'duar me preken ne erresire
dhe hapen zjarre
rreth meje zjarre happen
Ç 'duar me preken
jeten time mbulon

Eja valsin e qete te dy ta kercejme
dhe çmendurit, gjumi te na i marre
Ky vals si vere dehese
ne gjoksin tend bie
Ky vals qe therrret, emrin tend
dhe na hedh ne t'tjera epoka
le ta kercejme une e ti
pooo, pooo…

Ref.
Ç'duar me preken ne erresire
dhe hapen zjarre
rreth teje zjarre hapen
Ç'duar me preken
jeten time mbulon

Ç'duar me preken
Ç'duar me preken…

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019