A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Robert Aliaj - Ca Fjalë Qiellit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1992

1992-12-01T00:00:00

Muzika:

Gazmend Mullahi

Pjesëmarrëse në

Festivali i 31-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ca Fjalë Qiellit" kënduar nga Robert Aliaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Robert Aliaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019