Më mbaj mend (për 1 muaj)


Roderika Ukelli - Superstar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Superstar".
3. Video është e këngës "Superstar", por nuk këndohet nga Roderika Ukelli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Roderika Ukelli - Superstar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  63

Këngë e albumit:

"Roderika"

Komente

10 🔥

27/02/2010

2010-02-27T20:49:45+00:00auan e bi superstar heret nisem per ne shkoll vishem uniform enderroj te behem ylli me i madh ne bot heret nisem per ne shkoll vishem uniform vajza e mesimeve e naten enderroj se kem tjeter jantar jam vash e skenave ka diqka qe zemren e ushqen daj te lumt per arogjen pra ne emer kemi jet qdo emer qka po thet pra roderika ja del auan bi a super star auan bi si hannah montana fam sa shum e rrefektor sa her ajo del ne televizor auan bi bi bi a super star dua te jem si hannah montana yll i qiellit kosovar te bej shikim si hannah montana si hannah montana si hannah montana ua heret nisem per ne shkolle vishem uniform enderroj te behem ylli me i madh ne bot superstar ka diqka qe zemren e ushqen daj te lumt per arogjen pra ne e kemi jet qdo emer qka po thet pra roderika ja del auan bi a superstar auan bi si hannah montana fam sa shum e rrefektor sa her ajo del ne televizor auan bi bi bi a superstar yll i qiellit kosovar te bej shikim fam si hannah montana ref3 auan bi bi bi a superstar e uan bi si hannah montana fam si hannah montana ref 3 superstar


Ky tekst u dërgua nga Omar
Më Shumë Këngë Nga Roderika Ukelli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet