A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Familja

Kur kemi nevoje
Ajo na ndihmon
Kur kemi nevoje
Ajo na forcon

Qajme qajme
Por ngrohtesia e saj na qeteson
Eshte ajo qe na jep te hame
Dhe na mban gjalle gjithmone

Ta dini te gjithe
Te derdhni shume lot
Familjen ta doni
Prej saj keni arritur ketu sot

- poem written by Roelio Pane


- Submitted by Roelio Pane -

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  26


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019