Më mbaj mend (për 1 muaj)

Roland Çukaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  18

Roland Çukaj është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 13 Gusht 2010, Alma Velaj & Roland Çukaj publikojnë videoklipin "Dashuri Pa Fjale".

Më datë 29 Mars 2011, Roland Çukaj publikon videoklipin "E Pa Bese".

Më datë 25 Nëntor 2012, Roland Çukaj publikon videoklipin "Dy Minuta".

Më datë 4 Janar 2013, Roland Çukaj publikon videoklipin "Kenge Kurbeti".

Më datë 21 Janar 2016, Adelina Correj & Roland Çukaj publikojnë videoklipin "Xhelozia".

Më datë 27 Tetor 2016, Roland Çukaj publikon videoklipin "Pa Ty".

Më datë 21 Maj 2017, Roland Çukaj publikon videoklipin "Mes Nesh Do T' Jete I Gjalle".

Më datë 16 Maj 2018, Roland Çukaj publikon videoklipin "Nuse Du Nji Vajzë Në Shkoder".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet