A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Romeo Imeraj - Fustani Kuq Rubin


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/11/2018

2018-11-12T17:59:18

Music & Arrangement:

Vani Rushiti

Lyrics:

Vojsava Alia


Goce me atë fustan
Shum ti me dikë më ngjan
Aroma jote ma kujtoj
Të pash verën që kaloj x2

{ REF }
Ky fustani kuq rubin,
Ah sa bukur ty të rin
Ky fustani kuq rubin,
Trurin trurin po ma mpin x2

Goce me atë fustan
Hej un ty të kam shum xhan
Indiferenca nuk ka vënd
Pse bën sikur smë mban mënd x2

{ REF }
Ky fustani kuq rubin
Ah sa bukur ty të rin
Ky fustani kuq rubin
Trurin trurin po ma mpin


Lyrics submited by Mateo ShtiniKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019