A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Romina Aliaj - Jam Nga Vlora O Vella


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/06/2019

2019-06-27T18:00:05

Music:

Romina Aliaj

Arrangement:

Rino Boci


Vlora jon' e bukur shum'
Ku kam lindur edhe un'
Ku takon mali me det
Aty ku kalova jet'

Sa her' ne Vlore kur shkoj
Lotet e mallit provoj
Si bija qe vjen tek nena
Kujtoj si me rriti kenga

Shok e shoqe kur takoj
Pi raki edhe kendoj
Sikur behem zog me krah'
Jam nga Vlora o vella

Refreni"
Jam nga Vlora o vella
Jo jo jo jo nuk bej shaka
Kudo vajta ngado shkova
Shpirtin lab nuk e harrova

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019