A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Rona Nishliu Quartet - Me Lule T'bukra


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/05/2019

2019-05-16T15:54:58

Video Produksioni:

ASHA


Me lule t’buk’ra du’ me t’punue,
Vashë nji kunorë
Me lule t’buk’ra du’ me t’punue,
Vashë nji kunorë

Veç se ti kangës me ia fillue,
Sikurse pror’
Veç se ti kangës me ia fillue,
Sikurse pror’

Jane vyshkun lulet, më s'kanë erë
Ma t'bukrën stinë.

Kartolina (1)

2019-05-17 13:27:32
Me lule t'bukra
Du me t'punue
Vashë nji kunorë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019