Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  768
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Ronela Hajati është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Dalja e e pare e Ronela Hajatit ne televizion shenon ne moshen 4-vjecare ne emisione femijesh. Qe e vogel ka studiuar piano dhe balet,pjesemarrese ne shume festivale femijesh duke permendur cmimin e pare ne Tetove, Maqedoni ne Festivalin e vitit. Me pas ne moshen 12 vjecare ka qene e pranishme ne spektaklin "Kerkohet nje yll",duke vijuar 6 muaj me vone si nje konkurrente e Talent-Show-t "Ethet e se premtes mbrema" dhe arriti te kualifikohej deri ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

TikTok

Komente

53 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (39)

11
33
26
29
18
16
31
52
16
12
34
8
10
22
12
8
7
7
9
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Samanta Karavella

Orinda Huta

Greta Koçi

Anxhela Peristeri

Miriam Cani

Rosela Gjylbegu

Kejsi Tola

Xhensila Myrtezaj

Elvana Gjata

Besa Kokëdhima

Tags: Ronela Hajati, Ronela Ajati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet