A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Ronela Hajati - Kam Frike Te Te Dua


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/11/2009

2009-11-19T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2009


Ronela :
Zgjith Nje Moment ku Une Me Ty Jam Shum Mire, Me Kthe,Per Vetem Nje Dite Kur Ti je Thjesht Ti Dhe Te Me Premtosh
Se Nuk Do Ndryshosh ooou
Cdo Nate Aa a a
Ti Je Prane A A aa
Un Jam e Vlersuar Edhe Nuk Jam A aa a
Ti Sma Beson Un e Diii
Ate Une e Kuptoj Ne Shikim
(me thuaj kam frike , ti ke frikeee)

REF:
-Zemer Kam Frike Ty Te Te Dua
Sot nuk je ti, ai Qe Me Kupton Nuk Kam Fjal Dhe Me Mir Ta Lem Pas ououou
-Zemer Kam Frike Ty Te Te Dua
Sot nuk je ti Ai Qe Me Kupton Nuk Kam Fjal Dhe Me Mire ta leme paaaass

Ronela :
Zgjidh Nje Moment ku Un Me Ty Jam Shum Mire Me Kthe Per Vetem Nje Dit Kur Ti Je Thjesht Ti Dhe Te Me Premtosh
Se Nuk Do Ndryshosh o oou
Cdo Nate Aa a a
Ti Je Prane A A aa
Ku Un Jam e Vlersuar Edhe Nuk jam A aa a
Ti Sma Beson Un e Diii
Ate Un e Kuptoj Ne Shikim
(me thuaj kam frike , ti ke frikeee)

REF:
-

Ronela :
Ti Je Pran A a a a
Un JAm e Vleresuar A a a aa a

REF:
-Zemer Kam Frike Ty Te Te Dua
Sot nuk je ti,Ai Qe Me Kupton Nuk Kam Fjal Dhe Me Mir Ta Lem Pas ououou
-Zemer Kam Frike Ty Te Te Dua
Sot nuk je ti, Ai Qe Me Kupton Nuk Kam Fjal Dhe Me Mire ta leme paaaass


Lyrics submited by  BesJonNa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019