Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Ronela Hajati - Vuj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  79

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

11/11/2018

2018-11-11T18:34:11

Orkestrimi:

Kledi Bahiti

Produksioni:

Threedots

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2018


Une e kom dasht ton jeten
Dhe sot e ka nji tjeter
Kur se provon, thon se kalon

Nina-na-na-na
Gjum per mu nuk ka
Kurr s'kam me ta fal
Si m'ke lon, si m'ke lon
aaaaa

[Refreni:]
Mbaje, mbaje per vete
A mendon e gjete
Per ty u linda une
Per ty u linda
Mbaje, mbaje per vete
A mendon e gjete
Per ty u linda
Une per ty u linda

(vuj - vuj - vuj)
vuj vuj vuj vuj
vu-vu-vu-vuj

Ke me m'dasht ton jeten
Vazhdo genjeje veten
Kur me te fle
Mua me sheh

Nina-na-na-na
Gjum per mu nuk ka
Kurr s'kam me ta fal
Si m'ke lon, si m'ke lon
aaaaa

[Refreni:]
Mbaje, mbaje per vete
A mendon e gjete
Per ty u linda une
Per ty u linda
Mbaje, mbaje per vete
A mendon e gjete
Per ty u linda
Une per ty u linda

(vuj - vuj - vuj)
vuj vuj vuj vuj
vu-vu-vu-vuj


Ky tekst u dërgua nga Lsd   EliosshuliKartolina (4)

U krijua nga Alesja 2019-10-02 16:45:52
Mbaje, mbaje për vete
A mendon e gjete?
Për ty u linda unë
Për ty u linda
U krijua nga elsa 2019-02-09 10:10:16
Ke me m'dasht ton jetën
Vazhdo gënjeje veten
Kur me të fle, mua më sheh
2019-01-06 13:56:49
Unë e kom dasht ton jetën
Dhe sot e ka nji tjetër
Kur s'e provon
Thonë s'e kalon
2018-11-18 12:23:11
Gjumë për mu nuk ka
Kurrë s'kam me ta fal
Si m'ke lon? Si m'ke lon?

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet