A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ronela Hajati - Pa Dashni


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21

Komente nga Fansat

3 🔥🔥

28/03/2019

2019-03-28T17:00:10

Muzika & Teksti:

Ronela Hajati

Video Produksioni:

Pro Video

Produksioni:

Tull Production


REF.:
Ishe më mirë se çokollata
Adrenalinë me pare t'thata
Po ma ke pas me hile
O ma ke pas me hile
Se t'pata ik prej shpie
I more dy a tri -e
Pa dashni -e

E di se dhe shokt e tu
t'kishin pa me mu
E di se dhe shokt e tu
mu s'm'kishin ndrru
Se për kërkon nuk po muj me mendu
E mu mos as bari s'po m'bon me t'harru
Po unë rrezikun si mikun e du
Menjen ma ka ndrru

Qikat pi bon like
Lotët s'i kom majt
Po ja boj për hajr
Ay mama, ay, ay mama

REF.:
Ishe më mirë se çokollata
Adrenalinë me pare t'thata
Po ma ke pas me hile
O ma ke pas me hile
Se t'pata ik prej shpie
I more dy a tri -e
Pa dashni -e

Se chica është muy peligrosa
Krejt e din që pi du mafiosa
Por mi pum pum
bohesh me marr doza
As n'ëndërr nuk e sheh më nalt se kjo
Kuku ça u bo
Pum pum poza
kishe ti rrin me djem serioza
Ki mendu ma blen menjen me roza
Kot e ki boy, kot e ki boy

Qikat pi bon like
Lotët s'i kom majt
Po ja boj për hajr
Ay mama, ay, ay mama

REF. 2x:
Ishe më mirë se çokollata
Adrenalinë me pare t'thata
Po ma ke pas me hile
O ma ke pas me hile
Se t'pata ik prej shpie
I more dy a tri -e
Pa dashni -e


Ky tekst u dërgua nga  noozGeKartolina (3)

U krijua nga Era 2019-04-02 22:50:07
E mu mos as bari
s'po m'bon me t'harru
Po unë rrezikun
si mikun e du
Menjen ma ka ndrru
2019-03-29 08:47:53
Ishe më mirë se çokollata
Adrenalinë me pare t'thata
Po ma ke pas me hile
O ma ke pas me hile
2019-03-28 17:09:43
Se chica është muy peligrosa
Krejt e din që pi du mafiosa
Por mi pum pum bohesh
me marr doza

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019