A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rony Rag

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  87
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Rony Rag është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Shkurt 2019, Rony Rag publikon videoklipin "Shqipet". Më datë 21 Prill 2019, Rony publikon videoklipin "Kejt Bashk". Më datë 3 Qershor 2019, Rony & Grido publikojnë videoklipin "Si Familje". Më datë 15 Shtator 2019, Rony publikon videoklipin "Kcejm Valle". Teksti i këngës u shkrua nga Rony Rag....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ziso

Alban Kondi

Baba Li

Mali G Grand Thugz

Joniad Banushi

Sekondari

OG043

Marin TnT

Rudi

Çartani


Tags: Rony Rag, Rony

Rony Rag në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019