Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rony Rag - Jena Bashk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

02/03/2019

2019-03-02T21:05:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jena Bashk" kënduar nga Rony Rag.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rony Rag i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rony Rag:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet