Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - Kur Më Del Në Derë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Kur më del në derë belin me qemer.
Of medet aman.

[Refreni]:
Ani mora mora moj briskun-e.
Oh për me premun moj mollën-e.
Oh më shpëtoi preva dorën-e.
Dorën edhe gishtin-e.
Oh-ho-ho ç'ma këpute moj shpirtin-e.
N'daç oh më duj n'daç oh mos më duj.
Jam jabanxhi në mahallën tuj.
Oh-ho-ho ni sahat më bahet ni muj.

Kur më del n'oborr pse ma ban me dorë?
Of medet aman.


Ky tekst u dërgua nga  namik

Rosela Gjylbegu - Kur Më Del Në Derë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Më Del Në Derë".
3. Video është e këngës "Kur Më Del Në Derë", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 0