Rovena Dilo

Shkurorëzohet Rovena Dilo

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[29-10-2015]
Këngëtarja Rovena Dilo është shkurorëzuar dje në Gjykatën e Tiranës nga ish bashkshorti i saj ftubollisti Florian Riza, pas 6 vitesh martesë.

Tashmë ata janë ndarë mirëpo asnjëri prej tyre nuk ka dhënë ndonjë deklaratë apo arsye të veçantë se pse i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Rovena Dilo dhe Florian Riza kishin disa vite të martuar, por çifti nuk ka pasur fëmijë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Shkurorëzohet Rovena Dilo


Komente 1