Rovena Dilo

Rovena Simpati Për Shitësin E Luleve

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[12-09-2014]
Rovena Dilo duket natyrë sentimentale e romantike. E, pasi është kështu s'ka dyshim që ajo është adhuruese e luleve. Këngëtarja e famshme, ka treguar se i admiron lulet dhe një shitës ambulant të tyre, një burrë rreth të 70-tave.

Foton e shitësit në fjalë ajo e ka shpërndarë në profilin e saj në "Instagram". Rovena, e quan këtë burrë "shitësi më simpatik në bllok".
 (Indeksonline)

Rovena Simpati Për Shitësin E Luleve


Komente 0