Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Dilo - Ne Shkoder Te Vish Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  57

Shkodra ka plot dashuri
Gaz’ e brenga ne fshehti
Por une te kam dasht ty
Shiu mbi liqen piklon
Vete e di cfare me mundon
Djem e vajza kur festojne

Ref.
E te them kujto
Vjen ajo qe shkon
Kush te deshi
Prap te do
Afer meje je
Ne Shkoder te vish
Eja shpirti im

A uj’ i njelm’
Mbi liqen kur kthen
Shi i dimrit
Qe aq fort te desha
Ty ne vere
E mos harro
Ne Shkoder te vish
Si flaka mes zjarrit
Gjithe jeten ti te rrish


Ky tekst u dërgua nga ShkelqimRovena Dilo
Publikimi: 01/12/2002
Orkestrimi: Edison Miso
Muzika: Tofiq Guliyev
Teksti: Luli DanajRovena Dilo - Ne Shkoder Te Vish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Shkoder Te Vish".
3. Video është e këngës "Ne Shkoder Te Vish", por nuk këndohet nga Rovena Dilo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Dilo:


Komente 0