Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Dilo - Njemije Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Mbi krye u rri qielli
Jane femije
Por si sheh dot dielli
Presin me muaj
Presin me dite
Dites I tremben
I qeton nata

E qeshura e fundit
E mbetur jashte portes
Pas muresh te ftohta
Larguar prej botes

Veshtrojne jashte dritares
Me syte kureshtare
Kjo arme e mallkuar
Qetesine ua ka marre

Imagjinojne
Fantazojne
E krijojne
Nje tjeter qytet
Ku Njemije endrrat
E njemije zemrave
Kthehen
Ne realitet

E besojne
Ne besen
Qe sdine se ku ka mbetur
Me shpirt kendojne
Deshiren e Heshtur

Ref
Eja Liria ime
Me bej zog te fluturoj
Me jep krahe e me jep jete
Ditet me presin
E ardhmja troket

Mbi krye u rri qielli
Kerkojne ti ngrohe
Dhe me fort dielli
Keto njemije zemra
Te njemije endrrave
Duan te kene
Nje refrenNuk kemi video për këtë këngë.
Rovena Dilo - Njemije Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njemije Zemra".
3. Video është e këngës "Njemije Zemra", por nuk këndohet nga Rovena Dilo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Dilo:


Komente 0