Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Hoti - Bija E Nenes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

13/12/2016

2016-12-13T11:00:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bija E Nenes" kënduar nga Rovena Hoti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rovena Hoti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rovena Hoti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet