Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Ibrahimi - Zemra Ne Lak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Ti bukurise gjithmone i vjen nga pas
Sa here shikon nje vajze
E mu betove se do jemi shoke
E fjalen s'mbajte dot

Me syrin tim te zi
E di o djale e di... U harrove
E me puthe ne gushe
U skuqa porsi prush .. Nuk durove

Ref
Se te ra zemra ne lak
Se ti e paske hak
Se te ra zemra ne lak
Te mori mendja flake

Ti zemres asnjehere mos i ze bese
Se ajo s'te degjon
Ti mu betove per kete toke e qiell
Tani me dashuron


Rovena Ibrahimi - Zemra Ne Lak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ne Lak".
3. Video është e këngës "Zemra Ne Lak", por nuk këndohet nga Rovena Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0