Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Ibrahimi - Te Kesh Mall Per Ate Dere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

e te kesh mall per ate dere e ku qave per here te pare e ku je rrit e ku je lere ku veshe fustanin e bardhe x2 ate ze e ato fjale merri bije e te kesh mall merri bije se nuk i gjen kur te behesh mami vet x2 te kesh mall per ata gure e ku ke lozur e ku je vrar te burimi ku mbushje uje e ku theve shtemben e pare x2 ate ze e ato fjale merri bije e te kesh mall merri bije se nuk i gjen kur te behesh mami vet x2 e te kesh mall per ate ze e te kesh mall per ato fjale e lum o lum kush ti ka thene e lum olum kush ti ka fal x2 ate ze e ato fjale merri bije e te kesh mall merri bije se nuk i gjen kur te behesh mami vet x2


Ky tekst u dërgua nga erda

Rovena Ibrahimi - Te Kesh Mall Per Ate Dere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kesh Mall Per Ate Dere".
3. Video është e këngës "Te Kesh Mall Per Ate Dere", por nuk këndohet nga Rovena Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0