Rovena Stefa Zhvishet Para Fotografit Veton Osmani!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-11-2015]
Këngëtarja Rovena Stefa është bërë temë e mediave së fundmi pasi në shtypin rozë po përflitet për një lidhje të mundshme mes asaj dhe këngëtarit Shpat Kasapi por që asgjë s'është konfirmuar.

MEgjithatë duke lënë anash jetën e saj private, kthehemi tek karriera e saj muzikore. Së fundmi ajo ka realizuar disa këngë për xhirimet e vitit të ri dhe është në përfundim të një fotosesioni të ri.

Ajo ka realizuar disa foto përballë fotografit Veton Osmani, ku në fotografi ajo shfaqet mjaft provokuese dhe e zhveshur.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Rovena Stefa Zhvishet Para Fotografit Veton Osmani!


Komente 0