Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Rovena Stefa - Bie Debore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/06/2002

2002-06-11T12:00:00

Këngë e albumit:

"Bie Debore"
Vetem per ty jetoj
te shoh nje çast dhe mendoj
nuk dua te me shohin
te flasin keq per mua
te thone se une te adhuroj
jeta jote ishte e imja
por per ty une jam e huaj
dhe pse me shpirt te dashuroj

-Refreni-
Bie debore, bie debore
ne jeten time, bie debore

Nje tjeter ke ne krah
ti je gezimi i saj
te gjithe me te te shohin
te gjithe flasin per mua
me thone se une te adhuroj
jeta jote eshte e imja
por per ty une jam e huaj
dhe pse me shpirt te dashuroj

-Refreni-
Bie debore, bie debore
ne jeten time, bie debore.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet