Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rovena Stefa - A Po Vjen Me Mue

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Vjen Me Mue".
3. Video është e këngës "A Po Vjen Me Mue", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rovena Stefa - A Po Vjen Me Mue  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"Dasma"

Komente

1 🔥

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:000ooooOoo
A po vjen me mue
a po vjen me mue
0ooooOoo
Ne Tiran me shkue
ne Tiran me shkue

Nusja jon e bukur
e bukur,e bukur
shkon e vjen si flutur
si flutur,si flutur
Nusja jon e bukur
e bukur,e bukur
po na kcen si flutur
si flutur,si flutur

0ooooOoo
a po vjen me mue
a po vjen me mue
0ooooOoo
ne Tetov me shkue
ne Tetov me shkue

Nusja jon e bukur
e bukur,e bukur si hana
shkon e vjen si zana
si zana,si zana
Nusja jon e bukur
e bukur,e bukur si hana
shkon e vjen si zana
si zana,si zana

0ooooOoo
a po vjen me mue
ne Prishtin me shkue
0ooooOoo
a po vjen me mue
jeten me kalue

(2x)
Nusja jon e bukur
e bukur,puntore
djalin na e more
e more per dore
Nusja jon e bukur
e bukur,puntore
djalin na e more
e more per dore


Ky tekst u dërgua nga Albana
Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet