A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Rovena Stefa - Jam Ëmbëlsirë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/04/2005

2005-04-17T00:00:00

Song from the album:

"Dasma"

Participating in

Top Fest 2


Sonte ne do bëjmë mrekulli
Hajde shpirti im, vet mos rri
Mos prit të të lus e të të vij pas
Hajde zemër luj e mos më plas
Do t’i zbresim yjet nga ky qiell
Unë do të puth e ti më perkëdhel
Le të prehem, le të dehem unë
Oooo të dua shumë

Jam e mirë, ëmbëlsirë
Eja më provo
Plot sheqer e nektar
Më dashuro

Sonte mos më ik e mos më ler
Zemrën ta kam falë, ja ku më ke
Mos ki frikë ti shpirt nga kjo botë
Le të flasin, le të pëlcasin kot
Do t’i zbresim yjet nga ky qiell
Unë do të puth e ti më perkëdhel
Le të prehem, le të dehem unë
Oooo të dua shumë

Jam e mirë, ëmbëlsirë
Eja më provo
Plot sheqer e nektar
Më dashuro


Lyrics submited by liridon mustafa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019