Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Ti Je Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sa here bie nata vjen më ledhaton
Me ngjan sikur jam në ëndërr
Dhe dikush më zgjon
Por kur sytë i hap e shoh që ti je larg
Krahët i zgjas drejt teje
Dua hijen që ta kap
Sa here bie nata vjen më ledhaton
Me ngjan sikur jam në ëndërr
Dhe dikush më zgjon
Por kur sytë i hap e shoh që ti je larg
Krahët i zgjas drejt teje
Dua hijen që ta kap

Në netët e mia
Jeton ngrohtësia
Puthja e fundit që më dhe
lamturia që më the

Sa here bie nata vjen më ledhaton
Me ngjan sikur jam në ëndërr
Dhe dikush më zgjon
Por kur sytë i hap e shoh që ti je larg
Krahët i zgjas drejt teje
Dua hijen që ta kap
Sa here bie nata vjen më ledhaton
Me ngjan sikur jam në ëndërr
Dhe dikush më zgjon
Por kur sytë i hap e shoh që ti je larg
Krahët i zgjas drejt teje
Dua hijen që ta kap

Në netët e mia
Jeton ngrohtësia
Puthja e fundit që më dhe
lamturia që më the

Në netët e mia
Jeton ngrohtësia
Puthja e fundit që më dhe
lamturia që më the


Ky tekst u dërgua nga liridon mustafa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rovena Stefa - Ti Je Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Larg".
3. Video është e këngës "Ti Je Larg", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0