A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rovena Stefa - Zoteri Anonim


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/05/2013

2013-05-26T20:35:23

Song from the album:

"Shkrihet Loti"


doren sa me shtrengoi, kur emrin ai kur ma tha
sikur m'hipnotizoi ,u ndjeva sa arrat
vetem me bisht te syrit
me cmendte si shigjet
e di qe donte mua t'me thonte
ahh si nuk jemi vet(2)
zotri anomin
une nuk jam e leht
mos je valle gabim
qe me shikon drejt
zotri anomin
nuk e di kush je
beje veq nje shenj
dhe ja ku me ke
beje veq nje shenj
dhe ja ku me ke
sa do qe u mundova te jem indiferente
po ndjenja me tradhtoi
dhe sme zinte vendi vend
vetem me bisht te syrit
me cmendi si shigjete
di qe donte mua thoshte
ahh si nuk jemi vet 2 x
zotri anomin
une nuk jam e leht
mos je valle gabim
qe me shikon drejt
zotri anomin nuk e di kush je
beje veq nje shenj
dhe ja ku me ke
beje veq nje shenj dhe ja ku me ke......


Lyrics submited by Adelina Ahmeti
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019