Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Disko Party Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ne diskotek jena tubu loja ka fillu
luhet vallja kenga knohet kjo nate nuk harrohet
qka po behet ne kete vend kush ma mir vallen pe kcen
kush po vjen me lujt me mu
kete nate sonte pesh me qu

Ref.2x ****

Disko disko party atmosfer e gjall
koka shkrue sonte vendin flak me kall

****

Mos rri vet ne tavolin shpejt ne valle hyn
mos ma prish kete disponim luj per hatrin tim
shka po behet ne kete vend
kush ma mir vallen pe kcen
kush po vjen me lujt me mu
kete nate sonte pesh me qu

Ref.2x ****

Disko disko party atmosfer e gjall
koka shkrue sonte vendin flak me kall

2x. ****

Luni luni mos pritoni hyni ne valle dhe valllzoni
saba drita mir ka dal sonte vallja s"ka me u nal.


Ky tekst u dërgua nga  lenaRovena Stefa
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Xheni Meçe
Teksti: Hazbi Thera
Orkestrimi: Xheni Meçe


Rovena Stefa - Disko Party
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Disko Party".
3. Video është e këngës "Disko Party", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0