Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Rovena Stefa - Hajde Ti  (Feat. Elton Kadrija)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32

Komente

2 🔥

12/03/2013

2013-03-11T23:11:48+00:00

Featuring

Elton Kadrija

Këngë e albumit:

"Mihane"

Këngë e albumit:

"Pa Ty So Ka Rrihet"
Eltoni:
SONTE TY TE PRE NE KETE NATE
BASHKE DERI NE MENGJES LE TE JETE KJO NATE E ZJARRTE
Rovena:
SONTE NUK KA KUFI PER NE TE DY
DO TE JEMI VETEM UNE DHE TI
DUA QE ME TY TA KEM NJE NATE PA GJUM
LE TE NDODH CDO GJE DERI NE MAKSIMUM
Bashke:
O HAJDE TI,O HAJDE TI SONTE HAJDE SHUAJE KET ZJARR
O HAJDE TI,O HAJDE TI LE TE JETE KJO NATE NATE E MBARE
O HAJDE TI ,O HAJDE TI UNE DHE TI ZEMER NE KETE SHTRAT
O HAJDE TI , O HAJDE TI ASGJE NE NUK MUND TE NA NDAL

Eltoni:
SONTE TI KERCEN LART MBI TRUPIN TIM
NESE DASHURIA SHKRIN MUA ZEMER ME BEN VIKTIME
Rovena:
PER ASGJE MOS MENDO JO JOOO
SE NUK KA SHPETIM JO JOOO
DUA QE ME TY TA KEM NJE NATE PA GJUM
LE TE NDODH CDO GJE DERI NE MAKSIMUM
Bashke: ref2x
O HAJDE TI,O HAJDE TI SONTE HAJDE SHUAJE KET ZJARR
O HAJDE TI,O HAJDE TI LE TE JETE KJO NATE NATE E MBARE
O HAJDE TI ,O HAJDE TI UNE DHE TI ZEMER NE KETE SHTRAT
O HAJDE TI , O HAJDE TI ASGJE NE NUK MUND TE NA NDAL


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet