Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Rovena Stefa - Nusja Me Duvak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Me Duvak".
3. Video është e këngës "Nusja Me Duvak", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Rovena Stefa - Nusja Me Duvak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

1 🔥

29/12/2014

2014-12-29T21:03:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja Me Duvak" kënduar nga Rovena Stefa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shkurte Fejza. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I
E une ste mora nuse me duvak
Por me zemer hajde per marak

Per marak o shpirt aman me dashni
Une pa ty oj zemer hajde sun po rri

Hajde hajde nuse marshalla
Te ka djali hajde me sevda
Syri i goces haj si rrush i zi
Te morri djali hajde me dashni

II
E hidhet vallja aman dore per dore
E po kerceka nusja hajde me dasmore

Bashke me dhandrrin edhe me shoqnine
Te na trashegohet hajde o ky cift i ri

Hajde hajde nuse marshalla
E te ka djali hajde me sevda
Syri i goces hajde o si rrush i zi
Te morri djali hajde o me dashuni.Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet