A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Rovena Stefa & Shpat Kasapi - Fati Im Ishe Ti  (Feat. Mergim Mjeku)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2015

2015-12-05T16:32:23

Featuring

Mergim Mjeku

Më Shumë Nga

Shpat Kasapi


Shpat Kasapi dhe Rovena Stefa së shpejti do të publikojnë projektin e tyre të ri. “Fati im ishe ti” titullohet kënga, e cila ka bashkuar dy artistët. Rovena ka publikuar një pjesë nga xhirimet e kësaj kënge, e cila pritet të publikohet në fillim të dhjetorit.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë mes dy artistëve, të cilët kohë më parë kanë publikuar disa potpuri popullore të mirëpritura nga publiku. Ndoshta fakti që zgjedhin shpesh të punojnë bashkë, ka bërë që të lindin dyshime mbi marrëdhënien e tyre.

Siç shkruan “Panorama”, dyshohet se Rovena Stefa dhe Shpat Kasapi kanë nisur një lidhje dashurie me njëri-tjetrin. Pas një periudhe të gjatë ku ata shfaqen si beqarë në sytë e publikut, duket se shkëndijat i kanë pasur pikërisht për njëri- tjetrin.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019