Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Le Te Thyhen Gotat Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Jam i ulur ne vetmi
Pija po me shoqeron
Pres te kthehesh si dikur
Ktu ne vendin tone

Eja me mer ne gjirin tend
Lehtas me shterngo
Puthme prekme
Sot e pergjithmon

Refreni
Le te thyhen gotat, sonte nje nga nji
Kjo eshte nata jone plot dashni
Le te digjet bota zjar shkrumb e hi
Zemra ime je vetem ti

Nata erdhi perseri hena nuk ndricon
Ne me do mos u vono boten ma dhuro
Eja m mer n gjirin tend lehtas me shterngo
Puthme prekme sot e pergjithmon

Refreni (2x)


Ky tekst u dërgua nga AdrianRovena Stefa
Publikimi: 19/12/2020
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 21
Video Produksioni: MAX Production


Rovena Stefa - Le Te Thyhen Gotat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Te Thyhen Gotat".
3. Video është e këngës "Le Te Thyhen Gotat", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0