Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Roza Dhami - Miqesi E Re  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Festivali I 7-Të Në Rtsh

Komente

Asnjë Koment

01/12/1968

1968-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Miqesi E Re" kënduar nga Roza Dhami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Roza Dhami:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet