Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ku Po Shkon Rozana Radi Me Këtë Trup ‘skandaloz’ ?!

Nuk ka akoma asnjë votë

[07-09-2015]
Këngëtarja Rozana Radi këto ditë është duke kaluar momente të bukura në pushime. Nga fotot e postuara vazhdimisht nga këngëtarja duket që ajo ka pësuar kogja ndryshime në trupin e saj, raporton Indeksonline.

Ajo ka qenë cak i medieve rozë për përmasat dhe linjat e saja perfekte të trupit, por kësaj radhe ka zhgënjyer paska me pamjet e fundit.

Këngëtarja duket tejet e shëndoshë dhe shumë më ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shohim vazhdimisht nëpër ekrane.
 (Indeksonline)Komente 0