Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rozana Radi - Chokolata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Chokolata".
3. Video është e këngës "Chokolata", por nuk këndohet nga Rozana Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Rozana Radi - Chokolata Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Jepi Gaz"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00vetem muzika me pelqen
me pelqen dhe ti kur vjen
rrim te dy ne shtrat
shijojm prap
akullore Chokolat

vemi ne stacion
ku rrim te dy
shpirti im shkelqim me sjell ne sy
nese nxeht shum nxeht
na vjen ne shtrat
akullore Chokolattt

ref:(2)
me muzik e me Chokolata
me muzik ahhhh sa mir shkoi nata
me muzik kur su dashuruam
dashurojm dhe ne auuuuuuuuuu

vemi nestacion
ku rrim te dy
shpirti im shkelqim me sjell ne sy
nese nxeht shum nxeht
na vjen ne shtrat
akullore Chokolatttt

ref:(2)
me muzik e me Chokolata
me muzik ahhhhhh sa mir shkoi nata
me muzik kur su dashuruam
dashurojm dhe ne auuuuuuuuuuuuuuuuu


Ky tekst u dërgua nga Shemsie Zeqa
Më Shumë Këngë Nga Rozana Radi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë