Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rozana Radi - Burrat Ku Jan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Burrat Ku Jan".
3. Video është e këngës "Burrat Ku Jan", por nuk këndohet nga Rozana Radi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rozana Radi - Burrat Ku Jan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Muzika & Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Teksti:

Rozana Radi

Këngë e albumit:

"Policia"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00disa thon se burrat mbaruan disa thon se ka sa te duash ende po ku jan kan frik nga ne vajzat thon se ne i hajm si ti trajtojm me para te shtrir tek shapka ne kostum te fshihesh ne bost lakra kto jan burrat na mbytin me lakra dhe kur nuk jam vajz ne djall te qojn

ref :)3
ne duam burra djem nuk duam burra gra te piqur te martuan beqar dhe te ndar

dua te beqar dhe te digjem ritem porsi lepur ne vrima u futem burrem a ma nuk ka ne nuk na ha burrat nuk na ha

ref:)4
ne duam burra djem nuk duam burra grate te piqur te martuan beqar dhe te ndar

haj fra haj fra ika ika
haj fra haj fra eca eca
haj fra haj fra ika ika
haj fra haj fra eca eca

ref:)2
ne duam burra djem nuk duam burra gra te piqur te martuan te beqar dhe te ndar

Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli

Ky tekst u dërgua nga Adriatixxccs
Më Shumë Këngë Nga Rozana Radi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë