Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Rozana Radi - Cun Metropoli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+00:00

Orkestrimi:

Fabian Asllani

Këngë e albumit:

"Jepi Gaz"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cun Metropoli" kënduar nga Rozana Radi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rozana Radi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Rozana Radi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet