Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Rozana Radi - Bye Bye Baby  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  9

Komente

1 🔥

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Mekato Me Mua"
telefoni nuk pushon ti moj ja vazi ti me thua rri ne shpi sme
mban sahati do te shkoj te iki
larg jam e do largohem yn po iki
bye bye baby te argetohem ta
kam falur gjith rinin djal ti ma shkatrrove ta kam falur shpirtin tim djal ma injorove do kercej
ne diskotek sa te drithet toka
do ti bej naze gjith djemve te
ndaj ty nga koka do te hipi ne gjipa gjipa dhe matorra sdo te
pi me lengje frutash vetem viski
coca cola

ref:2
telefoni nuk pushon ti moj ja vazi ti me sheh neper motorra
flaskam marrezi kam deshir te shoh cop cop tek pergjerohesh
hajde shpirt avash avash se do tilloheshta kam falur gjith rinin djal ti ma shkatrrove ta kam falur shpiritin tim djal ti ma injorove po kercej ne diskotek sa te dridhet toka po i bej naze gjith djemve te ndaj ty nga koka
un po riri ne gjipa gjipa dhe motorra nuk po pi ma lengje frutsh viski coca cola

po kercej ne diskotek sa po dridhet toka po i bej nase gjith djemve po i del ty nga koka
un po rri sot veq ne gjipa gjipa dhe mottorra nuk po pi me lengje frutash viski coca cola


Ky tekst u dërgua nga Adriatixxccs
Më Shumë Këngë Nga Rozana Radi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet