A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Rozana Radi - Jabadabadu  (Feat. Mc Kresha)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  79

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/2011

2011-12-30T17:50:40

Featuring

Mc Kresha

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Video Produksioni:

Urban Graphics

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011


JA-BA-DA-BA -DUUUU

Kresha:
Tak tak tak... hape deren t'flasim pak
Po dokesh shum hot ate nat me shoqe en club
Wetes un i thash me tu afru ngat
Po kisha frik se po mthu ik o "papak"

Rozana:
Tak tak tak... plas aty se nuk ta hap
Her ta ndjen e her sta ndjen fake fake e iken prap
Dite nate e ke hak aty jasht e ke pak
Do wi kaq do te dal deren un nuk e haap

Ref:
Jabadabadu wooow Jabadabadu uuu-uuu

Kresha:
Tak tak fak hape deren jam un prap
Nuk jam ktu weq per nje nat
Po kam ardh te rri me gjat
Du mu shtri me ty ne shtrat
Du mu ndi me ty rehat
Tak tak tak hape tlutna deren paak

Rozana:
Tak tak tak e paske me merak
E jo nuk ta jap shansin qe te kthehesh prap
Te futesh ne shtrat te ikesh ti prap
Me kot mos e zgjat deren un (pleasee) nuk ta hap..

Ref:
Jabadabadu wooow Jabadabadu uuu-uuu

Kresha:
Baby kohve t'funit je ka sillesh crazy
A je en vete hey sa mke bo per wete
Po du me kon me ty spo na nin qka thot aj tjetri
Dashnin qe kom per ty sen e mat as metri
Jabadabadu zemren tone falma mu
Se kur stkom ngat wete hi ne cluba bona dru
A bon me dit syn sa edhe sa duna me priten
Diten em vjen ty te une si kyy ritem
Ma mir vritem se me prit une tan vitin
Zemra jeme tdon ty eja preja shiritin

Jabadabadu wooow Jabadabadu uuu-uuu


Ky tekst u dërgua nga Berat Arifii
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019