A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Muzikë Heavy Metal Shqip

:: Më Të Klikuarit e Javës

Thunder Way ishte një grup muzikor i zhanrit power metal nga Tirana, Shqipëri. Grupi u themelua më 1993 dhe ndonëse pati një jetëzgjatje të shkurtër p...
Bledar Sejko i njohur me nofken “Qepa” eshte kitariste, kompozitor dhe kengetar i cili e prezantoi ne Eurovision 2013 Shqiperine me kengen “Identitet”...
Zhanri: Death Metal Themeluar: 2011 Vendi: Tiranë ANËTARËT Enea - kitarë, vokal Atris - kitarë, vokal i dytë Bes - bateri Baltion - bas, voka...
Syrgjyn eshte formuar ne Prill te vitit 1999 ne Tirane, ata filluan me emrin Oblivion dhe luanin death metal europian te cilen rryme e luajne edhe tan...
Zhanri: Death Metal Themeluar: 2007 Vendi: Tiranë ANËTARËT Enea - kitarë, vokal Bland - kitarë, vokal i dytë Atris - bas, vokal i dytë Bes - ...

:: Të Reja

» Më shumë... »


:: Të Rejat E Fundit


:: Fotogaleria
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019